CM524 Мозаик Травертин 25 × 25 буричкаше (Пак од 4) 305x305x10

Краток опис:

Опис Травертин 25 × 25 буричкаше (Пак од 4) 305x305x10

Код              CM5 24

Површинска Завршени Природни падна

Големина на големината на 305 × 305 mm

25x25mm големина чип

дебелина 10мм

Пакет 12pcs / картон = 1.1163sqm = 24kg (супер пазар пакет)

1000sqm / 20'Container = 21.50tons


 • Мин.нарачката Количина: 100pcs / 9.30sqm
 • Набавка Способност: 1000 метри месечно
 • Порт: Xingang
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис   Травертин 25 × 25 буричкаше (Пак од 4) 305x305x10
  Код        CM5 24
  површинска Завршени природни падна
  големина          Големина лист 305 × 305 мм
  25x25mm големина чип
  дебелина      10мм
  пакет        12pcs / картон = 1.1163sqm = 24kg (пакет Супер пазар) 
  1000sqm / 20'Container = 21.50tons

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!