CW856 ​​Rusty Вол панели

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 100pcs / 9.30sqm
 • Набавка Способност: 1000 метри месечно
 • Порт: Xingang
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!