Granite Шарени камен G - 1304A

Краток опис:

Опис на играта Шарени Стоун G - 1304A

код 1304A

Површинска Завршени Полиран

Големина 305 × 305 mm

дебелина 10мм

Пакет 12pcs / картон = 1.1163sqm = 30.69kg

800sqm / 20'Container = 22tons


 • Мин.нарачката Количина: 100pcs / 9.30sqm
 • Набавка Способност: 1000 метри месечно
 • Порт: Xingang
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис         Шарени камен G - 1304A
  Код              1304A
  површинска Завршени     полиран
  големина               305 × 305 mm
  дебелина          10мм
  пакет           12pcs / картон = 1.1163sqm = 30.69kg 
  800sqm / 20'Container = 22tons

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!