• Gdhendje në gurë
  • Gur ranor
  • Pllaka rrasa
    mmexport14659007
    CC0011
    CS02

rreth nesh

ConfidenceStone ndodhet në Shijiazhuang, kryeqyteti i provincës Hebei, i cili është 270 km nga Pekini, kryeqyteti i Kinës, dhe 320 km nga porti Xingang në Tianjin, një nga portet detare më të rëndësishme në Kinë.Kompania jonë kryesisht përpunon dhe eksporton produkte prej guri natyror për rreth 20 vjet.Deri tani, produktet tona gëzojnë shitje të mira në Australi, Evropë, SHBA dhe Azinë Juglindore dhe kanë fituar reputacion të madh.

Provinca Hebei është e pasur me burime guri, veçanërisht për shumë lloje të produkteve me pllaka dhe granit, duke përfshirë China Black të klasës së lartë, dhe, si tregtar në këtë fushë, kompania jonë eksporton një larmi të madhe produktesh guri.Për sa i përket materialeve, këto…

  • bdf2f9b3-1
WhatsApp Online Chat!